Náš realizační tým je složen z lidí, kteří se airsoftovým akcím aktivně věnují více než 20 let …
Máme za sebou pořádání jedněch z největších, nejrozsáhlejších a nejkomplikovanějších military airsoftových manévrů v České republice a Evropě. V rámci AIRSOFTWARS jsme jich zorganizovali již více než 50.
Na základě našich bohatých zkušeností s organizováním a velením při těchto akcích (např. ze všech ročníků dnes již legendární akce Protector), vám nabízíme možnost účastnit se námi připravovaných airsoftových manévrů.
V letech 2013, 2014, 2015, 2017 a 2018 jsme byli nominováni v celosvětové soutěži „THE AIRSOFT PLAYER´S CHOICE AWARDS“ do finálového kola, mezi pět nejlepších ve třech kategoriích (nejlepší airsoftová akce s více než 500 účastníky, nejlepší video z airsoftové akce, nejlepší video kanál).
V letech 2013 a 2014 jsme spolupracovali s německým airsoftovým časopisem Airsoftmagazine.de při organizaci akce Golden Horizont.

Riggs a Igor

Riggsigor

Akce pro Vás ale nepřipravujeme sami. Bez pomoci mnoha dalších lidí bychom se rozhodně neobešli. Společně s našimi lidmi najíždíme na místo akcí o několik dní dříve, připravujeme prostor a herní lokace. Během akce se pak staráme o to, aby vše běželo, jak má. Kontrolujeme dodržování pravidel a snažíme se do hry zasahovat co nejméně. Ideálně nechat plynout hru tak, jak se vyvíjí. No a po akci dáváme prostor do pořádku, abychom jej mohli s čistým svědomím předat zpět majitelům pozemků.
Děláme prostě vše pro to, abyste si akci co nejvíc užili. A podle Vašich reakcí se nám to i daří.
Nicméně sami bez Vás kvalitní hru udělat nedokážeme! Každý účastník může ke zdárnému průběhu akce přispět.
Je to i na Vás 😊

ASW 01ASW 03ASW 05

ASW 02ASW 04KKK