Technické zázemí

Chemické toalety
Na všech místech, kde budou účastníci akce stanovat, budou umístěné chemické toalety. Za příplatek je možné si pronajmout vlastní toaletu (přivezte si na akci zámeček).

Elektřina
Elektřina je na našich akcích zajištěna pomocí benzínových generátorů. Generátory jsou umístěné ve všech základnách a vesnicích.
Zde je možné využít generátory i k soukromému nabíjení baterií do zbraní či telefonů. Mějte však na paměti, že generátory jsou zde především k využití pro chod základen a vesnic, takže je možné, že si nabití budete muset počkat.

Pitná voda a jídlo
Zajištěna po celou herní dobu. K dispozici bude pitná voda v centrální nádrži a barelech po jednotlivých lokacích, kde budou účastnici stanovat.
Jídlo je zajištěno ve vojenské kantýně na hlavní základně ISAF, bufety pro místní Afghánce v hlavním sídle provincie a případně v domorodých restauracích.

Pyrotechnika
Pokud je na akci povolena pyrotechnika, je možné použít pouze tu pyrotechniku, kterou na akci dodáme. Soukromou pyrotechniku si s sebou na akci nevozte.

Mapy
Barevné mapy jsou od nás zajištěny a jejich distribuce probíhá na každé akci přes armádní velitele, velitel povstalců nebo stařešiny.
Pro hráče, kteří se účastní za armádu, bude k dispozici s předstihem i elektronická verze mapy pro systém PES.

Stany ve vesnicích
V každé vesnici je pro účely koordinace hry připraven minimálně jeden stan.

Stany v hlavní základně
Na hlavní základně jsou připraveny stany na spaní pro všechny účastníky, kteří jsou na dané základně umístěni. Pro každého je připraveno místo min. 2 x 0,75m. Abyste místo pro Vás určené využili co nejlépe, doporučujeme si přivézt vojenské lehátko.
Dále zde bodou k dispozici stany pro velení, briefingy a apod.

CQB 1CQB 2CQB 3