facebook banner V CZ copy 


Video z akce Dark Dawn - Spojenci (2015)DD

Na akci dorazilo 200 účastníků z Čech, Slovenska a Německa.

Přes veškeré počáteční úspěchy Spojenců a rychlého obsazení velké části území Svobodného Irska se postupem času útočící jednotky dostaly do defenzívy a v několika bitvách byly i poraženy. Přesto se Spojencům podařilo téměř obklíčit hlavního město Svobodných Irů Dublin. Stalingrad 21.století ale již více jak rok odolává, ztráty na obou stranách neúměrně rostou a po celém světě rostou tlaky na mírové ukončení konfliktu. V samotné Evropské Unii se situace začíná vůdcům vymykat z rukou a obrovské demonstrace jsou na denním pořádku. Pokračování konfliktu začíná ohrožovat existenci Unie jako takové. V Bruselu a ve Washingtonu padlo rozhodnutí, že celý konflikt musí okamžitě skončit. A to vítězstvím.

Britské MI-6 se ve stejném okamžiku povedl husarský kousek – podařilo se zjistit aktuální polohu bunkru prezidenta Svodobného Irska, Daniela Guinnesse.

 

DDBunkr je umístěn pod dublinským Parkem Svaté Anny v severovýchodní části města. Shodou okolností bylo zjištěno, že v bunkru se současně nachází i CEO World Corp, Donald Rodham, na strategickém jednání o dalších aktivitách. Plán speciálních sil Spojenců je jasný – zajistit tyto dva muže a tím vyhrát a ukončit tento krvavý konflikt jednou pro vždy !


Největší konflikt 21.století, válka mezi Svobodných Irskem a Evropskou Unií a Spojenými Státy, se chýlí ke konci. Válkou vyčerpané Evropské Unii hrozí kolaps, konflikt je potřeba rychle ukončit. Bylo rozhodnuto udeřit proti nejvyšším cílům – prezidentovi Svobodného Irska a předsedovi korporace TWC. Operace speciálních sil Spojenců uvnitř obléhaného Dublinu byla brutální a krví vykoupená, nakonec pro síly SAFE ale úspěšná. Prezident Svobodného Irska byl při přestřelce zabit, předseda korporace zraněn a zajat. Obrana města se hroutí, síly obránců se hromadně vzdávají po celé zemi a vznikající prozatímní vláda vyhlásila jednostranné příměří, kampať Dark Dawn tímto končí.