Kdo jsme

riggs

igor
Náš realizační tým RIGGOR je složen z lidí, kteří se airsoftovým akcím aktivně věnují více než 15 let …

Máme za sebou pořádání jedněch z největších, nejrozsáhlejších a nejkomplikovanějších military airsoftových manévrů v České republice.

Na základě našich bohatých zkušeností s organizováním a velením při těchto akcích (např. ze všech ročníků dnes již legendární akce Protector), vám nabízíme možnost účastnit se námi připravovaných airsoftových manévrů.

Za rok 2013 jsme byli nominováni v celosvětové soutěži „THE 4TH AIRSOFT PLAYER´S CHOICE AWARDS“ do finálového kola, mezi pět nejlepších ve třech kategoriích (nejlepší airsoftová akce s více než 500 účastníky, nejlepší video z airsoftové akce, nejlepší video kanál).

V letech 2013 a 2014 jsme spolupracovali s německým airsoftovým časopisem Airsoftmagazine.de při organizaci akce Golden Horizont.

Na rok 2015 jsme pro Vás připravili 7 airsoftových akcí.

4apca logo

GoHoChápeme, že v ČR není v módě za airsoftové akce platit. Dejte nám tu možnost vám dokázat, že to za to bude stát a že uděláme maximum pro to, abyste si z našich akcí odnesli skvělé zážitky a dobrý pocit z utracených peněz. Do budoucna máme opravdu velké a smělé plány, ale potřebujeme vaši pomoc.

 

Nebudete litovat !!!

 

Riggs a Igor